У північній частині будівлі відкривають вісім великих виходів на посадку, що додасть до пропускної спроможності аеропорту близько 5,8 млн пасажирів на рік. Про це повідомив 30 листопада заступник міністра транспорту Лінь Ґосянь.
За словами посадовця, після завершення будівництва всього Термінала 3 річну спроможність планують збільшити ще на 45 млн пасажирів, а загальну потужність аеропорту — до понад 80 млн пасажирів на рік. Новий простір спроєктувала команда архітектора Річарда Роджерса: високі прозорі зали мають дати більше природного світла. На місці вже працюють кав’ярні та заклади харчування.
Оскільки основна будівля Термінала 3 ще не добудована, пасажири поки що проходитимуть реєстрацію та контроль у Терміналі 2 і там само отримуватимуть багаж після прильоту через північне крило. Дорога з Термінала 2 до найдальшого виходу займатиме приблизно 15 хвилин завдяки траволаторам. Для маломобільних пасажирів передбачено шатл-автобус між терміналами.