Близько 300 людей узяли участь у щорічному марші в Тайбеї на честь річниці Тибетського повстання 1959 року. Учасники закликали міжнародну спільноту звернути увагу на ситуацію в Тибеті та застерегли про загрозу авторитарного впливу Китаю.
Голова Тибетського релігійного фонду Його Святості Далай-лами Келсан Ґялцен Бава перед початком ходи заявив, що історія Тибету є застереженням для світу — особливо для Тайваню.
«Розширення авторитаризму не зупиниться лише на одному місці», — сказав він, зазначивши, що гніт Пекіна вже відчувають уйгури, південні монголи та жителі Гонконгу.
До заходу також долучилась Є Дахуа, членкиня Національної комісії з прав людини Тайваню. За її словами, «підтримка Тибету означає підтримку демократії та свободи самого Тайваню».
Щороку 10 березня тибетці в Тайвані та в усьому світі відзначають річницю подій 1959 року у Лхасі. Тоді тисячі тибетців повстали проти запланованого арешту Далай-лами владою КНР та вимагали скасувати анексію Тибету. У ході кількох днів протистоянь китайські війська вбили за різними даними від 10 до 85 тисяч людей, а Далай-лама виїхав у вигнання в Індію.
Марші на підтримку Тибету проводять у Тайбеї щороку з 2004 року.