Skip to the main content block
::: Головна| Мапа сайту| Подкасти|
|
Language
До вашої уваги
繁體中文 简体中文 English Français Deutsch Indonesian 日本語 한국어 Русский Español ภาษาไทย Tiếng Việt Tagalog Bahasa Melayu Українська Мапа сайту

У Тайбеї в червні відкриють нову станцію метро: пасажирам обіцяють місяць безплатних поїздок

24/04/2026 13:26
Редактор(-ка): Марʼяна Савченко
Нова станція «Ґуанци/Храм Фентянь». (Фото: Департамент швидкісного транспорту міста Тайбей)
Нова станція «Ґуанци/Храм Фентянь». (Фото: Департамент швидкісного транспорту міста Тайбей)

Будівництво східної дільниці лінії Сіньї Тайбейського метрополітену наближається до завершення. Як повідомив 23 квітня Департамент швидкісного транспорту міста Тайбей, станом на кінець березня готовність об’єкта перевищила 90%. Очікується, що після проведення фінальних інспекцій у червні нову дільницю офіційно відкриють для пасажирів уже наприкінці того ж місяця.

Нова станція «Ґуанци/Храм Фентянь» стане кінцевою зупинкою лінії, продовживши її на 1,4 км від поточної станції «Сяншань». Проєкт, робота над яким триває з 2016 року, має на меті покращити сполучення зі східними районами столиці. Очільник профільного департаменту Чжен Дефа зазначив, що точну дату запуску визначать після отримання офіційного дозволу на експлуатацію від Міністерства транспорту.

Генеральний директор корпорації «Тайбейський метрополітен» Хуан Цінсінь повідомив, що наразі також обговорюється запровадження одномісячної програми безплатних поїздок на новій дільниці під час тестової експлуатації. Остаточні деталі акції будуть затверджені міською владою найближчим часом.

為提供您更好的網站服務,本網站使用cookies。

若您繼續瀏覽網頁即表示您同意我們的cookies政策,進一步了解隱私權政策。 

我了解