Будівництво східної дільниці лінії Сіньї Тайбейського метрополітену наближається до завершення. Як повідомив 23 квітня Департамент швидкісного транспорту міста Тайбей, станом на кінець березня готовність об’єкта перевищила 90%. Очікується, що після проведення фінальних інспекцій у червні нову дільницю офіційно відкриють для пасажирів уже наприкінці того ж місяця.
Нова станція «Ґуанци/Храм Фентянь» стане кінцевою зупинкою лінії, продовживши її на 1,4 км від поточної станції «Сяншань». Проєкт, робота над яким триває з 2016 року, має на меті покращити сполучення зі східними районами столиці. Очільник профільного департаменту Чжен Дефа зазначив, що точну дату запуску визначать після отримання офіційного дозволу на експлуатацію від Міністерства транспорту.
Генеральний директор корпорації «Тайбейський метрополітен» Хуан Цінсінь повідомив, що наразі також обговорюється запровадження одномісячної програми безплатних поїздок на новій дільниці під час тестової експлуатації. Остаточні деталі акції будуть затверджені міською владою найближчим часом.