Skip to the main content block
::: Головна| Мапа сайту| Подкасти|
|
Language
До вашої уваги
繁體中文 简体中文 English Français Deutsch Indonesian 日本語 한국어 Русский Español ภาษาไทย Tiếng Việt Tagalog Bahasa Melayu Українська Мапа сайту

Конгресмени США хочуть створити механізм санкційного покарання Китаю за напад на Тайвань

11/05/2026 20:29
Редактор(-ка): Олександр Шин
Голова підкомітету Палати представників США з питань Індо-Тихоокеанського регіону Кім Йонок (англ. Young Kim). (Фото: AFP/Dazhi Images)
Голова підкомітету Палати представників США з питань Індо-Тихоокеанського регіону Кім Йонок (англ. Young Kim). (Фото: AFP/Dazhi Images)

Голова підкомітету Палати представників США з питань Індо-Тихоокеанського регіону Кім Йонок (англ. Young Kim) внесла законопроєкт «Про стримування агресії КНР проти Тайваню». Він передбачає створення спеціальної міжвідомчої групи для підготовки санкцій у разі нападу на Тайвань.

Документ пропонує сформувати «санкційну робочу групу щодо Китаю» під координацією Держдепартаменту та Міністерства фінансів США. Вона має заздалегідь визначити китайські компанії, галузі та осіб, які потраплять під санкції, а також скоординувати санкції з союзниками США.

Кім нагадала, що лідер КНР Сі Цзіньпін наказав китайській армії бути готовою до вторгнення до 2027 року. «У Китаю є свій план — і США теж повинні мати план», — написала конгресвумен у соцмережі X.

У законопроєкті наголошується, що стримування працює лише тоді, коли супротивник знає про готовність до рішучих дій. Автори ініціативи заявляють, що будь-яка спроба Китаю силою чи політичним тиском встановити контроль над Тайванем повинна мати швидкі та непоправні економічні наслідки для агресора.

Співавтор законопроєкту, демократ Джонні Ольшевські, заявив, що китайська агресія загрожує не лише Тайваню, а й стабільності всього Індо-Тихоокеанського регіону.

為提供您更好的網站服務,本網站使用cookies。

若您繼續瀏覽網頁即表示您同意我們的cookies政策,進一步了解隱私權政策。 

我了解